دو شنبه, 14 بهمن 1398 ساعت 15:03:21
دسته بندی : اخبار شرکت بازدید : 150
کار جهادی همکار سخت کوش شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب در طلیعه دهه مبارکه فجر

با همت یکی از کارکنان پرتلاش و خدوم شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب، دستگاه انباشت کننده(استاکر) این شرکت به شکل فعال و کاملاً اتومات شده و در اختیار واحد سنگ شکن و انتقال مواد قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار افتخاری ما در شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد و با همت یکی از کارکنان پرتلاش و خدوم شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب، دستگاه انباشت کننده(استاکر) این شرکت که از ابتدای تحویل توسط شرکت سازنده و نصاب (خارجی) امکان اجرای کار بصورت اتومات فعال نشده بود، با رفع اشکالات متعدد نرم افزاری و سخت افزاری، آن دستگاه به شکل فعال و کاملاً اتومات شده و در اختیار واحد سنگ شکن و انتقال مواد قرار گرفت و بدین سان مخلوطسازی به روش Windrow میسر گردید. قابل ذکر است که مراجعه کارشناسان خارجی سازنده تجهیز که چندین بار با هدف رفع اشکال فوق صورت گرفته بود موفق نبوده در حالیکه تلا شهای شبانه روزی این همکار زحمتکش در طی سه روز متوالی مثمر ثمر واقع و مشکلات به طور کامل حل گردیدد. این موفقیت بسیار چشمگیر را به این همکار عزیز و جهادگر جناب آقای محمد رهدار تبریک می گوییم و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.

خبرنگار افتخاری ما همچنین گزارش می دهد که تلاش موفق همکارمان در رفع سایر اشکالات اتوماسیونی مانند انباشت کننده و کرنهای سقفی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد در کمترین زمان ممکن و با کار بسیار هوشمندانه بر روی نرم افزار کارخانه که دارای Source چینی بود از سایر کارهای جهادی این همکار تلاشگر در مدت کمتر از یکماه گذشته می باشد.

در خاتمه گزارشگر ما بنا به اظهارات مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور پیشگامان جناب آقای مهندس تفضلی اذعان نمود: ما بنوبه خود از تلاش های جهادی این عزیز تشکر و قدر دانی نموده و اعلام می داریم که اینک حضور این کارشناسان جوان و پرکار خصوصا در خارج از محدوده شرکت فولاد خوزستان امید بخش ظهور و توسعه تواناییهای فنی آن ها د ر حل مشکلات تجهیزات مختلف در صنعت فولاد که پس از تحریم های ظالمانه با کمبودهای متعدد قطعات و کارشناس روبرو هستند، گردیده و این نوید را می دهیم که بزودی منبع تامین نیروی تخصصی برای حل مشکلات تمامی صنایع فولاد کشور خواهیم بود.منابع انسانی و پشتیبانی
شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب