درباره ما

درباره ما

شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب

شرکت “مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب” در سال 1389 تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه مشاوره های عالی فنی مهندسی در صنعت فولاد آغاز کرد. در نخستین اقدام، گروهی از مدیران ارشد و متخصصین با تجربه صنعت فولاد گرد هم آمدند تا به عنوان یک تیم توانمند فنی، مهندسی و مدیریتی، اقداماتی را با هدف بومی سازی خدمات فنی، طراحی و مهندسی، مشاوره، نظارت و انتقال دانش و تجارب ارزنده به صنعت فولاد کشور آغاز نمایند. عرصه فعالیت این مجموعه جدید، مطالعاتی گسترده را شامل می شد که علاوه بر امکان سنجی و توجیه اقتصادی طرح ها، بررسی هایی را از مراحل اولیه در صنایع بالادست صورت داده، اکتشاف و استخراج، دانه بندی، تغلیظ و آماده سازی مواد اولیه در معادن سنگ آهن را در بر می گرفت. در پایین دست صنعت نیز از احیا مستقیم، فولادسازی، ریخته گری و نورد تا بازاریابی و فروش محصول نهایی در حوزه کار مجموعه دیده شد. تلاش این گروه پیشگام، در تمام عرصه ها بر یاری رساندن و اراده ئه مشاوره هایی به صنایع فولاد کشور برای حصول بهترین نتایج و ایفای نقش اساسی بخش معدن و صنایع معدنی در تحقق توسعه پایدار در کشور متمرکز گردید. طی نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر، شرکت “مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب” بکار گیری و جذب کارشناسان و نخبگان طراز نخست کشور، پشتوانه تجربه چهل ساله شرکت فولاد خوزستان و همچنین توانایی در برقراری ارتباط با شرکت های معتبر خارجی و استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا، این مجموعه را در جمع معدود شرکتهای بزرگ تخصصی داخلی در زمینه صنعت فولاد قرار داد.

صنعت زیربنایی فولاد دارای ظرفیت هایی است که می تواند زیرساخت های لازم را برای توسعه پایدار جامعه فراهم آورد و توسعه رفاه اجتماعی را که متکی بر شکوفایی اقتصاد ملی است رقم بزند. ارتقای بهره وری همراه با بهبود مستمر شاخص های توسعه براساس معیارهای تعالی سازمانی لازمه چنین پیشرفتی خواهد بود.
طی چند دهه تجربه بومی سازی در صنعت معدن و صنعت، واحدهای فولادی کشور خود را ملزم به ایفای چنین نقشی دانسته اند و هرکدام سعی داشته اند با تلاش مدیران و متخصصین خود در این بخش بر دیگر واحدها پیشی گیرند. البته لازمه چنین رقابتی، همراهی اندیشه ورزان آگاه و متعهد است که صنعت فولاد کشور را در پیمودن این مسیر اساسی و دشوار یاری می نماید.
صنعت فولاد در مسیر سازندگی حال و آینده میهن اسلامی است و می خواهد با تمام توان ثروتهای خدادادی در دل این سرزمین را در این راه بکار گیرد. در این راه پر فراز و نشیب، صنعت فولاد نیازمند مشاورانی مبتکر و اندیشه ورزانی سخت کوش است که یاریش نمایند. اینکه چه باید کرد، کجا و چگونه باید استخراج نمود، چقدر و چرا باید تولید کرد و در کدام مسیر حرکت نمود، سوال هایی است که نیاز به پاسخ های سنجیده دارد.

یقینا توانمندسازی صنعت فولاد از طریق طراحی مدل های صد در صد بومی منطبق با استانداردهای بین المللی آتیه مطلوبیست که در سایه تلاش هوشمندانه و خرد مبتکرانه رقم خواهد خورد. اینجاست که نقش همراهی مشاوران صنعت فولاد پررنگ تر از همیشه و هر زمان به نظر می آید.

ویدیو

درباره شرکت

ویدیوی معرفی مختصری از شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب

توانمندی شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب

0
تعدادکارکنان
0
پروژه های در دست اجرا
0
پروژه های انجام شده
0
سال تجربه کاری
درباره ما

تیم حرفه ای ما

کادر اداری

کادر اداری مرکب از تیم بازرگانی، مالی و منابع انسانی

کادر اداری
مدیریت و کارمندان
کارشناسان طراحی و مهندسی

دپارتمان های ساختمان، برق ، مکانیک و ابزار دقیق و برنامه ریزی و کنترل پروژه

کارشناسان مشاوره و نظارت

کارشناسان بازرسی، مشاور و نظارت عالیه

ارتباط با ما

پیام مستقیم